trendeja

23 Nisan Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı

22 Nisan 2017

Ulubey Belediye Başkanımız Ali Rıza ADA 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla yayınladığı kutlama mesajında "Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın bayramı kutlu olsun" dedi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Ulubey Belediye Başkanımız Ali Rıza ADA, yayınladığı mesajda

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm dünya çocuklarının ilk ve tek çocuk bayramıdır. Çocuklarımızın kardeşlik ve barış içerisinde yaşayabilecekleri bir dünya için Atatürk de, bu büyük sevgi ve inancının bir ifadesi olarak bugünü çocuklara armağan etmiştir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk, "Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir. Milleti, yine milletin azim ve kararlılığı kurtaracaktır. Tek bir egemenlik vardır, o da ulusal egemenliktir" demiştir. Bugün bizlere düşen görev de teslim aldığımız bu kutsal emaneti bizden sonra yaşatacak olan nesillere en ileri seviyede teslim etmektir.

Türk ve Dünya çocuklarının kutladığı bu anlamlı günün, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için mutluluğun, huzurun ve başarının yeni başlangıcı olması temennisi ile; Tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlarım.

Ali Rıza ADA 

Ulubey Belediye Başkanı

572 Gösterimler

Ulubey Belediyesi

Uşak Ulubey Belediye Başkanlığı Resmi Web sitesi

http://www.usakulubey.bel.tr

İLETİŞİM BİLGİ

  • Ulubey Belediye Başkanlığı

    Aşağı Mahalle Gürsel Cad. No:13 

    Ulubey / Uşak

  • Email : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  • Telefon : 0 276 716 10 20

ZİYARETÇİ SAYAÇ

BUGÜN 27

DÜN 28

BU HAFTA 87

BU AY 479

TOPLAM 13967